Dovolená

07.10.2020 00:00

Vážené klientky  i během nynějších omezujících  opatření v rámci boje s koronavirem pracuje naše  ordinace   ve standartním režimu bez omezení - tedy tak jako  vždy.Dopoledne  ordinujeme pro akutní stavy a objednané pacientky, odpolední ordinační hodiny jsou vyhrazeny pouze pro objednané.Děkujeme za  pochopení.Samozřejmě  dodržujte  všeobecné pokyny vydané vládou  - při podezření na infekt jsou vhodné pouze  telefonické či mailové konzultace.

dovolená v roce   2021

Od 6.do 17.9  bude  ordinace uzavřena .Zastupovat  nás bude n 2.týdnu dovolené  jako obvykle paní dr.Čejková ,t.č. 353 112 265, poliklinika - nám.M.Horákové.Prosím,vždy se objednejte telefonicky.V prvním týdnu dovolené  se při potížích ,prosím, obraťte na ambulanci nemocnice.

o dalších termínech Vás  budu informovat

Vážené klientky byl jsem upozorněn,že se šíří zpráva o tom,že ukončím práci v této gyn.ambulanci - tato zpráva se nezakládá na pravdě a já samozřejmě o Vás budu nadále pečovat se svojí sestřičkou jako  doposud..

Vážené klientky, pokud budete chtít zaslat recept např. na antikoncepci ,je o něj možné požádat pomcí SMS , či telefonicky ,či použít odkaz na  našich weboových stránkách. Ostatní či jiné možnosti nebudou  akceptovány, Samozřejmě  v   době  dovolených na SMS a maily nemůžeme reagovat.Je nutné obrátit se  na zastupujícího lékaře.Děkuji za pochopení

Zpět