Dovolená

07.10.2020 00:00

Vážené klientky   naše  ordinace  pracuje stále ve standartním režimu bez omezení - tedy tak jako  vždy.Dopoledne  ordinujeme pro akutní stavy a objednané pacientky, odpolední ordinační hodiny jsou vyhrazeny pouze pro objednané.Děkujeme za  pochopení.

dovolená v roce   2024

1.5.-11.5.2024 Zastupovat  nás bude paní dr.Čejková, poliklinika dospělých, nám.Horákové.Prosím,vždy se objednejte telefonicky.  či paní  doktorka Botsyurko na bývalé dětské  poliklinice, v akutních případech pak  ambulence gyn.por.oddělení. Aktuální informace si vždy však v době dovolené můžete vyslechnout na našem telefonním čísle 778444364.

o dalších termínech Vás  budu informovat

Vážené klientky byl jsem upozorněn,že se šíří zpráva o tom,že ukončím práci v této gyn.ambulanci - tato zpráva se nezakládá na pravdě a já samozřejmě o Vás budu nadále pečovat se svojí sestřičkou jako  doposud..

Vážené klientky, pokud budete chtít zaslat recept např. na antikoncepci ,je o něj možné požádat pomcí SMS , či telefonicky ,či použít odkaz na  našich weboových stránkách. Ostatní či jiné možnosti nebudou  akceptovány, Samozřejmě  v   době  dovolených na SMS a maily nemůžeme reagovat.Je nutné obrátit se  na zastupujícího lékaře.Děkuji za pochopení

Zpět